Вівторок, 12.12.2017, 01:50

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Тиждень права

Головна » 2014 » Жовтень » 16 » Посвята у ГІМНАЗИСТИ!!!

Нехай завжди навчається старанно

Дзвінкоголосий юний твій народ!.

15  жовтня 2014  року  у НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія ім. С. Балея» відбулося    свято   вічно юне, світле, радісне й щире – «Посвята в гімназисти», де урочисто посвячено учнів 5-А класу у перший гімназійний клас та прийнято в родину гімназистів у складі 23 учнів .   Нашу школу-гімназію називають школою май­бутнього. Саме в ній реалізуються цікаві проекти, впроваджуються новітні технології, але базуються вони на традиціях, які започатковані з часу за­снування гімназії. Для учнів 5-А класу - це вагомий крок у доросле шкільне життя, адже із загальноосвітньої початкової школи, вони сту­пили на вищу сходинку середньої школи, яка протягом багатьох років   буде для них рідною домівкою, альма-матер, яка вкаже і навчить їх , як обрати правильну дорогу в життя.

Усі діти класу доброзичливі, дружні, веселі, наполегливі ,  люблять проводити час разом: готуватись до свят, спілкуватись, співати пісні, розважатись.   При виконанні спільної  справи  більшість  учнів  виявляють  щиру  зацікавленість. А також серед них є дуже багато талантів. Зокрема вони проявляють себе в музиці, танцях, спорті та  різноманітних мистецтвах.

Зараз у них ще період адаптації, вони звикають до нових умов  навчання, до вчителів. Кожен учень  із нетерпінням чекав урочистого моменту посвяти в гімназисти, щоб відчути себе справжнім членом гімназійного товариства.

І настав цей день, ця світла мить, коли із простих школярів п'ятикласники стають гімназис­тами! Актова зала вітає винуватців свята. На сцені вишикувався клас. Приємно дивитись на святково одягених діток, вони хвилюються і радіють водночас. Розпочи­нають свято із читання віршиків про школу – гімназію, далі були чудові пісні про Україну та гра на бандурі.          Гордо підняті голови, розправлені плечі, кожен відчуває себе дорос­лим, справжнім гімназистом, а не просто учнем. Насамкінець наступає урочиста мить промови клятви гімназиста. До зачитування клятви гімназиста всі учні 5-А класу стоять струн­ко. З трепетом повторюють обіцянку гімназиста за Президентом школи – ученицею 11 класу Ольгою Дремух,  усвідомлюючи і запа­м'ятовуючи кожне слово. Усі разом урочисто клянуться старанно навчатися, поважати старших, цінувати дружбу, бути патріотами своєї України,  допомагати товаришам і гордо носити звання гімназиста.

В знак того, що їх прийняли у велику гімназійну сім'ю, вони отримали від другого гімназійного класу символічні шапочки-науки. Гімназійна громада збільшилась на  гідних продовжувачів традицій, гідних учнів, добрих дітей та майбутніх захисників незалежності своєї держави.

З напутнім словом естафету привітань прийняли старшокласники. Кожен гімназійний клас зробив коротку презентацію свого класу. Учні підготували святковий концерт для гостей  та наймолодших гімназистів.

Свято було захопливим і цікавим. П`ятикласники та учні старших класів  підготували багато віршів  і пісень, продемонстрували танцювальні й вокальні номери.

На довгу і щасливу дорогу до знань їх благословив отець Василь, та побажав їм здоров’я і наснаги до навчання. До всіх привітань приєдналися шановні гості нашого урочистого свята:Богдан Григорович Ящик –керівник справами Тернопільської районної ради, Василь Зеновійович Цаль  - начальник   відділу освіти Тернопільської РДА, селищний  голова смт.Великих Бірок – Роман Євгенович Мацелюх.   Із словом привітання і найкращими побажаннями виступив директор школи-гімназії Володимир Михайлович Польчій.

Нехай завжди навчається старанно

Дзвінкоголосий юний твій народ.

Посвята у ГІМНАЗИСТИ!!!

Нехай завжди навчається старанно

Дзвінкоголосий юний твій народ!.

Нехай завжди навчається старанно

Дзвінкоголосий юний твій народ.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 485 | Додав: vitaliy | Теги: Посвята, ГІМНАЗИСТИ!!! | Рейтинг: 0.0/0