Неділя, 18.02.2018, 00:07

Головна » 2014 » Жовтень » 16 » Вшанування воїнів УПА
14 жовтня в Україні відзначається одне з найбільших релігійних свят – свято Покрови Богородиці. Цей день також вважається Днем українського козацтва та Днем створення Української Повстанської Армії.

Сьогодні, аби віддати данину пам’яті загиблим воїнам УПА, учні нашої та вчителі нашої школи  поклали квіти до могили загиблим воякам УПА.

Пам’ять про тих, хто ціною власного життя виборював волю України,  вшанували хвилиною мовчання.

Вшанування воїнів УПА

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 332 | Додав: vitaliy | Теги: воїнів, УПА, вшанування | Рейтинг: 0.0/0