П'ятниця, 18.08.2017, 21:20

Головна » 2014 » Жовтень » 7 » ХІХ Спортивні ігри школярів Тернопільського р-н. з легкоатлетичного кросу
07.10.14р. в м.Тернопіль,в районі телевежі ( Кутківецький ліс) відбулись районні змагання з легкоатлетичного кросу. Наш навчальний заклад представляло 11 учнів. Учні показали непоганий результат . Варто відзначити Паліводу Олесю, ученицю 10-Б класу, яка у своєму забігу на 1000м посіла ІІ місце.

ХІХ Спортивні ігри школярів Тернопільського р-н. з легкоатлетичного кросу

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 286 | Додав: Svitlana | Теги: кросу, Спортивні, легкоатлетичного, Тернопільського, ХІХ, школярів, ігри, р-н. | Рейтинг: 0.0/0