Четвер, 24.08.2017, 13:22

Головна » 2014 » Вересень » 30 » Всесвітній день Туризму!
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ!

Щороку, 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. Воно було започатковане в 1979 році Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації. У нашій країні на офіційному рівні Всесвітній день туризму відзначають з 1998 року. З нагоди цього свята 29 вересня в нашій школі було проведено туристичні змагання між учнями 7-8 класів.

Командна смуга перешкод включала в себе такі туристичні перешкоди: мишоловку, маятник, рух по жердинах, купинах,паралельних поручнях,постановка намету. У запеклій боротьбі перемогу отримали учні 8-А класу,ІІ місце посіли учні 8-Б класу,ІІІ місце - 7-А клас, ІV місце -7-Б клас.

Всесвітній день Туризму!
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ!

Переглядів: 351 | Додав: Oliver81 | Теги: Всесвітній, День, Туризму! | Рейтинг: 0.0/0