Вівторок, 22.08.2017, 17:50

Головна » 2014 » Квітень » 8 » Школа – двері у майбутнє

Школа – двері у майбутнє

Кожен одинадцятикласник, мабуть, задумувався, ким хоче стати в майбутньому. Мій клас не виняток. Кожен хоче закінчити престижний ВУЗ і отримувати хорошу заробітну плату. Але ж яку професію обрати? Сьогодні всіх моїх однокласників цікавить це питання. Саме тому учні нашого класу, з ініціативи директора школи – гімназії Польчія Володимира Михайловича, вирішили запросити до нас на урок економіки працівників з центру зайнятості. Зустріч старшокласникам із працівниками центру зайнятості організували соціальний педагог школи-гімназії Ваврик Наталія Богданівна та фахівець соціальної роботи ТРЦСССДМ Батожна Оксана Олександрівна. Розповісти учням, про актуальні питання пов’язані із працевлаштуванням та найпопулярнішими професіями, приїхали головні спеціалісти відділу довідково-інформаційної роботи з населенням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Горохівська Оксана Дмитрівна та Смик Любов Ярославівна. Працівники розповіли про актуальні для сьогодення професії, про посади та види робіт, які дають можливість реалізуватися та отримувати достатньо високу заробітну плату. Також ми дізналися, які професії сьогодні користуються найбільшим попитом на ринку праці нашої області, а як із професій у надлишку. Наприклад, якщо ще донедавна такі спеціальності, як слюсар, токар, тракторист, вважалися не надто престижними, то сьогодні вони досить затребувані і високооплачувані, натомість педагоги, економісти та адвокати тепер у надлишку. Цікавинкою зустрічі стало те, що ми підготували для гостей сюрприз: невеличкий тест з економіки на тему «Безробіття». Працівники Міськрайонного центру зайнятості успішно впорались з цим випробуванням. Випускники НВК «Великобірківська ЗОШ І – ІІІ ст.. гімназія ім.. С. Балея» дуже вдячні працівникам Тернопільського міськрайонного центру зайнятості за змістовну та цікаву зустріч.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 457 | Додав: vitaliy | Теги: майбутнє, двері, школа | Рейтинг: 0.0/0