Четвер, 27.07.2017, 03:34

Головна » 2013 » Листопад » 18 » Виховний захід "Мова моя калинова"
Українська мова - наша краса, наш скарб єдиний, наша твердиня, захисток, гордість, розрада, мудрий учитель. Мова - це вічність, правда і добро. І дуже валиво, щоб ми ніколи не забули свою рідну мову. Саме такі питання вирішували учні 3-Б класу разом зі своїм класним керівником Мартою Михайлівною Вийванко на виховному заході "Мова моя калинова".

Учні згадували прислів'я, приказки, про українську мову, вислови видатних людей. на святі були присутні бабусі і мами учнів, які також приймали активну участь у заході. У виконанні матусь Крупи Ірини та Рогаль Олі прозвучала пісня "На калині мене мати колихала".

Свято української мови було наповнене муузичним супроводом під керівництвом вчителя музики  Наталі Іванівни Грицан. У виконанні дітей прозвучали пісні: "Рідна мова", "Рідне слово". Зачарувала всіх своїм співом Шум Катерина. У її виконанні Прозвучала пісня "Україночка". Крупа Денис, Вандяк Вадим, Ковей Микола здивували усіх піснею "Українець". Усіх присутніх діти звеселили жартівливою піснею "Грицю, Грицю до роботи" (засіпвував Максим Чубко).

Як підсумок свята прозвучали слова Марти Михайлівни: "Українське слово вмирало з голоду і бідувало, страждало, страждало, плакало за засудженими, але відроджувалося. І поки в народу залишається його мова, його серце, воно знову оживає,і сміється знову".
Виховний захід "Мова моя калинова"

Переглядів: 1248 | Додав: Oliver81 | Рейтинг: 0.0/0