Понеділок, 26.06.2017, 22:03

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

Головна » 2013 » Листопад » 14 » Районний семінар вчителів німецької мови
14 листопада на базі нашого навчального закладу відбувся семінар вчителів німецької мови на тему : "Формування позитивної мотивації до вивчення німецької мови". В рамках семінару  у 7-А класі був проведений урок на тему "Допомога батькам". Урок проводила вчителька німецької мови Івасечко C.Б.      У  семінарі приймали участь вчителі німецької мови Тернопільського району, методист ТРМК  Пукач М.А. ">

Районний семінар вчителів німецької мови
Категорія: Новини НВК | Переглядів: 637 | Додав: vitaliy | Теги: мови, вчителів, Семінар, Районний, німецької | Рейтинг: 0.0/0