Четвер, 22.02.2018, 08:18

Вітаю Вас Гость | RSS Головна Реєстрація Вхід
Вітаємо з ювілеєм Балик Н
Сьогодні ювілейну стоптано стежину
Та спокою нема для Ваших ніг,
Бо пройдено життя, лише частину -
Попереду багато ще доріг.

Читати більше
Матеріалів за останній місяць не знайдено.
Вітаємо з ювілеєм Балик Н
Сьогодні ювілейну стоптано стежину
Та спокою нема для Ваших ніг,
Бо пройдено життя, лише частину -
Попереду багато ще доріг.

Читати більше
Вітаємо з ювілеєм Балик Н
Сьогодні ювілейну стоптано стежину
Та спокою нема для Ваших ніг,
Бо пройдено життя, лише частину -
Попереду багато ще доріг.

Читати більше
Вітаємо з ювілеєм Балик Н
Сьогодні ювілейну стоптано стежину
Та спокою нема для Ваших ніг,
Бо пройдено життя, лише частину -
Попереду багато ще доріг.

Читати більше
Головна » 2013 » Серпень » 14 » ГРАФІК проведення секційних засідань педагогічних працівників
ГРАФІК  проведення секційних засідань педагогічних працівників

Назва секційних засідань    Дата    Час    Місце проведення    Відповідальний

Заступники директорів з навчально-виховної роботи 21.08 10.00 Острівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кубелко Г.І.

Вчителі української мови і літератури 16.08 11.00 ОКІППО, Громницького,1 лекційний зал Стрийвус Н.Б.

Вчителі світової літератури 16.08 13.00 ОКІППО, Громницького, 1 ауд.113 Демида О.Р.

Вчителі іноземних мов 16.08 11.00 ОКІППО, М.Кривоноса,7а ауд. 12 Пукач М.А.

Вчителі біології, хімії, природознавства 16.08 13.00 ОКІППО, М.Кривоноса,7а ауд. 12 Романюк О.М.

Вчителі основ здоров’я 16.08 11.00 ОКІППО, М.Кривоноса,7а ауд. 7 Романюк О.М.

Вчителі географії 16.08 13.00 ОКІППО, М.Кривоноса, 7а лекційний зал Козбур Р.А.

Вчителі історії, правознавства 16.08 11.00 ОКІППО Громницького, 1 ауд. 113 Кубелко Н.В.

Вчителі математики 16.08 11.00 ОКІППО М.Кривоноса,7а лекційний зал Шведа В.В.

Вчителі фізики 16.08 13.00 ОКІППО, М.Кривоноса,7а ауд. 7 Шемеля М.А.

Вчителі інформатики 16.08 14.00 ОКІППО, Громницького,1 конференцзал Німко Н.М.

Вчителі початкових класів (3-4 класи) 15.08 10.00 Зал РДА Дівакова І.І.

Вчителі початкових класів (1 клас) 16.08 10.00 Зал РДА Дівакова І.І.

Вчителі початкових класів (2 клас) 16.08 12.00 Зал РДА Дівакова І.І.
Вчителі музичного мистецтва, 
образотворчого мистецтва, художньої культури 16.08 13.00 ОКІППО, Громницького,1 ауд.205 Ракочий І.Г.

Керівники дошкільних навчальних закладів 16.08 11.00 ОКІППО, Громницького, 1 ауд. 205 Біднюк Л.Д.

Вчителі фізичної культури 16.08 11.00 ОКІППО, Громницького, 1 ауд. 111 Васильцьо В.Я.

Вчителі Захисту Вітчизни 16.08 13.00 ОКІППО, Громницького, 1 ауд. 120 Піговський М.М.

Вчителі трудового навчання 16.08 11.00 ОКІППО, Громницького, 1 ауд. 120 Піговський М.М.

Заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори 16.08 13.00 ОКІППО, Громницького,1 лекційний зал Руцька І.Б.

Практичні психологи та соціальні педагоги 16.08 11.00 ОКІППО, М.Кривоноса,7а каб.ІКТ Хотенчан Н.М.
">
23:33
ГРАФІК проведення секційних засідань педагогічних працівників
ГРАФІК  проведення секційних засідань педагогічних працівників

Назва секційних засідань    Дата    Час    Місце проведення    Відповідальний

Заступники директорів з навчально-виховної роботи 21.08 10.00 Острівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кубелко Г.І.

Вчителі української мови і літератури 16.08 11.00 ОКІППО, Громницького,1 лекційний зал Стрийвус Н.Б.

Вчителі світової літератури 16.08 13.00 ОКІППО, Громницького, 1 ауд.113 Демида О.Р.

Вчителі іноземних мов 16.08 11.00 ОКІППО, М.Кривоноса,7а ауд. 12 Пукач М.А.

Вчителі біології, хімії, природознавства 16.08 13.00 ОКІППО, М.Кривоноса,7а ауд. 12 Романюк О.М.

Вчителі основ здоров’я 16.08 11.00 ОКІППО, М.Кривоноса,7а ауд. 7 Романюк О.М.

Вчителі географії 16.08 13.00 ОКІППО, М.Кривоноса, 7а лекційний зал Козбур Р.А.

Вчителі історії, правознавства 16.08 11.00 ОКІППО Громницького, 1 ауд. 113 Кубелко Н.В.

Вчителі математики 16.08 11.00 ОКІППО М.Кривоноса,7а лекційний зал Шведа В.В.

Вчителі фізики 16.08 13.00 ОКІППО, М.Кривоноса,7а ауд. 7 Шемеля М.А.

Вчителі інформатики 16.08 14.00 ОКІППО, Громницького,1 конференцзал Німко Н.М.

Вчителі початкових класів (3-4 класи) 15.08 10.00 Зал РДА Дівакова І.І.

Вчителі початкових класів (1 клас) 16.08 10.00 Зал РДА Дівакова І.І.

Вчителі початкових класів (2 клас) 16.08 12.00 Зал РДА Дівакова І.І.
Вчителі музичного мистецтва, 
образотворчого мистецтва, художньої культури 16.08 13.00 ОКІППО, Громницького,1 ауд.205 Ракочий І.Г.

Керівники дошкільних навчальних закладів 16.08 11.00 ОКІППО, Громницького, 1 ауд. 205 Біднюк Л.Д.

Вчителі фізичної культури 16.08 11.00 ОКІППО, Громницького, 1 ауд. 111 Васильцьо В.Я.

Вчителі Захисту Вітчизни 16.08 13.00 ОКІППО, Громницького, 1 ауд. 120 Піговський М.М.

Вчителі трудового навчання 16.08 11.00 ОКІППО, Громницького, 1 ауд. 120 Піговський М.М.

Заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори 16.08 13.00 ОКІППО, Громницького,1 лекційний зал Руцька І.Б.

Практичні психологи та соціальні педагоги 16.08 11.00 ОКІППО, М.Кривоноса,7а каб.ІКТ Хотенчан Н.М.

>
Категорія: Семінари, уроки, вих.заходи | Переглядів: 550 | Додав: Oliver81 | Теги: педагогічних, графік, працівників, засідань, Проведення, секційних | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору