Понеділок, 26.06.2017, 22:08

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

Головна » 2013 » Березень » 22 » Шлях до справжнього кохання!!!
21 березня у рамках тижня соціально-психологічної служби соціальним педагогом Трухан Марією Андріїєвною  спільно з провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Яхван Світланою Євгенівною , фахівцем соціальної роботи Гриців Іриною та представником Всеукраїнського культурно-просвітницького центру «Нове життя» Файніцьким Романом для учнів старших класів  було проведено відеолекторій на тему «Шлях до справжнього кохання».
В заході взяло участь 65 осіб.
Метою даного заходу було формування культури міжстатевих взаємин учнівської молоді.

Шлях до справжнього кохання!!!
В заході взяло участь 65 осіб.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 482 | Додав: vitaliy | Теги: шлях, до, кохання!!!, справжнього | Рейтинг: 5.0/1