Понеділок, 26.06.2017, 22:03

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

Головна » 2013 » Березень » 1 » Урочиста лінійка приурочена 142 річниці народження Лесі Українки!!!
1 березня у нашій школі-гімназії відбулася урочиста лінійка у формі усного журналу «Шляхами життя і творчості Лесі Українки», приуроченого 142 річниці з дня народження видатної української поетеси Лариси Петрівни Косач. У жодній з світових літератур немає такого прекрасного сузір’я жінок-письменниць, яке прикрашає українську літературу. У ньому незгасною зорею сіяє ім’я Лесі Українки. Світ ще не знав такої поетеси. Безсмертна іскра Прометея запала глибоко в її серце і загорілася ясним вогнем. ЇЇ ім’я овіяне особливою всенародною Любов’ю. Це була людина виняткової мужності та принциповості, духовної краси та мистецького обдарування. Великий поет України і жінка з трагічною долею, вона ввійшла в свідомість поколінь як символ незламності та боротьби.

Активними у проведенні цього заходу були учасники драматичного гуртка «Театральна світлиця» школи-гімназії, а саме: Підлісний Ярослав, Лаховська Христина, Гуйда Лілія, Гуйда Ірина та Баула Діана-Марія.

Вчитель української мови та літератури,
керівник драматичного гуртка
Радик Г. М.
Урочиста лінійка приурочена 142 річниці народження Лесі Українки!!!

Вчитель української мови та літератури,
керівник драматичного гуртка
Радик Г. М.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 620 | Додав: vitaliy | Теги: Народження, річниці, Українки!!!, Лесі, Урочиста, Лінійка, 142, приурочена | Рейтинг: 0.0/0