Четвер, 27.07.2017, 03:33

Головна » 2012 » Листопад » 19 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов!!!
18 листопада у школі ЗОШ с.Великі Гаї Тернопільського району відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та німецької мови.Вітаємо переможців:

І місце, англійська мова - Барбарош Оля - 8А клас (вчитель Русенко І.М.)
ІІ місце, англійська мова - Мацелюх Вероніка - 9А клас (вчитель Паперовська Л.П.)
ІІ місце,англійська мова - Похила Артем - 10 клас (вчитель Паперовська Л.П.)
ІІ місце, німецька мова - Житчук Катерина - 9А клас (вчитель Івасечко С.Б.)
Бажаємо успіхів Барбарош Олі на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської  мови!!!

І місце, англійська мова - Барбарош Оля - 8А клас (вчитель Русенко І.М.)
ІІ місце,англійська мова - Похила Артем - 10 клас (вчитель Паперовська Л.П.)
ІІ місце, німецька мова - Житчук Катерина - 9А клас (вчитель Івасечко С.Б.)

Категорія: Наші перемоги | Переглядів: 537 | Додав: vitaliy | Теги: етапу, іноземних, олімпіади, переможців, Вітаємо, іі, Всеукраїнської, мов!!!, учнівської | Рейтинг: 0.0/0