Четвер, 27.07.2017, 03:32

Головна » 2012 » Жовтень » 25 » Посвята в гімназисти
На святі гімназисти яскраво продемонстрували свої таланти. Фото Василя Довгуня.

Посвята в гімназисти
Ф 24 жовтня 2012 року у школі-гімназії відбувся традиційний захід посвята в гімназисти  1-го гімназійного класу. Гімназистів привітали: директор школи Польчій Володимир Михайлович, керівник апарату Тернопільської районної ради Ящик Богдан Григорович, заступник начальника відділу освіти Тернопільської РДА Івасюк Анатолій Зеновійович, гімназисти старших класів.
На святі гімназисти яскраво продемонстрували свої таланти. Фото Василя Довгуня.

Переглядів: 688 | Додав: Mariya | Теги: Посвята, гімназисти | Рейтинг: 0.0/0