Субота, 21.10.2017, 00:39

Головна » 2012 » Березень » 8 » Прийміть вітання з Міжнародним жіночим днем!
З 8 Березнем!
Шановні жінки!

Прийміть найсердечніші вітання з чудовим весняним святом - Міжнародним жіночим днем!

Це не випадковість, що воно відзначається на початку весни, саме тієї щасливої пори, коли природа робить перший подих на повні груди, коли люди чекають тепла, оновлення, ніжності.

Ви добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. І саме завдяки жінкам, їх любові і доброті, чоловіки долають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка сердець жінки-матері, дружини, коханої, її ніжна усмішка долають усі прикрощі нашого буття.

Тож дай Вам Бог здоров'я, радощів і добра!
Від усієї душі бажаєм Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими!

З повагою чоловічий колектив школи-гімназії!

Прийміть вітання з Міжнародним жіночим днем!
З 8 Березнем!
Шановні жінки!

Тож дай Вам Бог здоров'я, радощів і добра!

З повагою чоловічий колектив школи-гімназії!

Переглядів: 511 | Додав: Oliver81 | Теги: Прийміть, днем!, жіночим, Міжнародним, вітання | Рейтинг: 0.0/0