Четвер, 27.07.2017, 03:34

Головна » 2012 » Березень » 1 » "Олімпійське лелеченя" в школі
29 лютого відбулися змагання "Олімпійське лелеченя" в якому приймали участь команди 5-х та 6-х класів. До школи завітали представники олімпійського комітету в Тернопільській області: Волинець Олександр - чемпіон Європи з плавання, дворазовий учасник Олімпійських ігор, Кравчук Валерій Володимирович - виконавчий секретар Тернопільського обласного відділення наіонального олімпійського комітету, а також заступник начальника відділу освіти Тернопільської РДА Івасюк А.З , заступник начальника відділу молоді спорту та туризму Сейнаші В.І. В запеклій боротьбі перемогу здобули команди 6-А та 5-Б класів.

"Олімпійське лелеченя" в школі

Переглядів: 531 | Додав: Mariya | Теги: школі, лелеченя, Олімпійське | Рейтинг: 0.0/0