Понеділок, 26.06.2017, 22:12

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

Головна » 2012 » Січень » 25 » «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!»
22 січня – свято самостійної, ні від кого незалежної соборної  української держави. Цей день нагадує нам про одвічне прагнення українців мати власну державу. Нині ідея соборності залишається вагомим чинником національної консолідації, спонукає нас пам’ятати героїку і досвід попередніх поколінь, продовжуючи державницькі традиції.
Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить.
В рамках цієї дати у НВК «Великобірківська  ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія ім. Степана Балея» відбулася тематична лінійка, присвячена  Дню Соборності  України. Учні  Лісовська Анастасія, Дремух Ольга,  Митко Юлія, Мацелюх Вероніка та  Логінська Наталія розповіли про дату, якій судилося навічно вкарбуватися в історію українського народу.  Просвітяни розповідали про героїчні сторінки боротьби українського народу за свою незалежність та про історично –важливий Акт Злуки УНР та ЗУНР.
Лінійку підготували члени» Молодої Просвіти» та педагог – організатор Івасечко Л.І.
автор статті учениця 8-А класу Лісовська Анастасія

З ліва на право: Логінська Наталія, Мацелюх Вероніка, Дремух Ольга, Митко Юлія, Лісовська Анастасія

«Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!»
Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить.
автор статті учениця 8-А класу Лісовська Анастасія

Переглядів: 651 | Додав: Mariya | Теги: «Ми, майбутнє, віримо, Україно!», твоє | Рейтинг: 0.0/0