Четвер, 27.07.2017, 03:30

Вітаю Вас Гость | RSS Головна Реєстрація Вхід
Матеріалів за останній місяць не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Головна » 2012 » Січень » 6 » Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільської філії (смт. Великі Бірки) Терн. обл. від. МАН
СЕКЦІЯ  геології   БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  географія
1.Габ’ян Леонідія Петрівна (тема роботи "Мінеральні води Тернопільщини", 11 клас, науковий керівник Польчій В.М.) - І місце
2.Оборська Мар’яна Олегівна ( тема роботи «Видатні географи – дослідники Тернопільщини», 10 клас, науковий керівник Польчій В.М.) - І місце


СЕКЦІЯ  біології    БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  біологія
1.Гуцал Мар’яна Богданівна ( тема роботи "Шкідливі звички та здоров’я людини", 11 клас, науковий керівник Костанович Л.М. ) - І місце
2.Джуджук Марія Тарасівна ( тема роботи "Хвороби серцево-судинної системи", 11 клас, науковий керівник Костанович Л.М.) - ІІ місце
3.Стельмах Максим Олександрович (тема роботи "СНІД як пандемія ХХІ ст.", 11 клас, науковий керівник Костанович Л.М.)
- І місце

СЕКЦІЯ  української мови     БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  українська мова та література
1.Пащин Галина Борисівна ( тема роботи «Фрзеологія малої прози:функціонально-тематичний аспект», 11 клас, науковий керівник Радьо Л.Н.) - І місце
2.Струк Мар’яна Вікторівна ( тема роботи«Біблійні мотиви у світовій літературі», 11 клас,науковий керівник Венета Л.С.  )- ІІ місце
3.Мазур Ірина Володимирівна ( тема роьоти «Земля в долі людини» (за творами українських письменників), 11 клас, науковий керівник Радик Г.М.) - ІІ місце
4.Смоляк Олеся Анатоліївна ( тема роботи «Місце Олени Пчілки в українській поезії 70-90 рр. ХІХ ст.», 11 клас, науковий керівник Войтанович Н.Г.) - І місце
5.Горбонос Аделіна Сергіївна (тема роботи «Проблема формування особистості у педагогічній спадщині Г.С.Сковороди» , 11 клас, науковий кервник Войтанович Н.Г.)  - І місце

6.Малецька Тетяна Євгенівна ( тема роботи "Образ Івана Мазепи у світовій літератури", 11 клас, науковий керівник Ціцька М.М.)
- ІІІ місце

СЕКЦІЯ  математики      БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  математика
1.Луцик Зоряна Мирославівна (тема роботи "Рівняння з параметрами", 11 клас,  науковий керівник Підборочинська О.В.) - І місце
2.Писаренко Катерина Степанівна (тема роботи "Модуль у рівняннях і нерівностях", 11 клас, науковий керівник Підборочинська О.В.) - І місце
3.Савка Михайло Ігорович (тема роботи "Похідна та її застосування", 11 клас,науковий керівник Підборочинська О.В.) - ІІ місце


СЕКЦІЯ  фізика     БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  фізика
1.Гаврилюк Олександр Борисович ( тема роботи "Радіаційне забруднення", 11 клас, науковий керівник Плисюк Б.В.) - ІІ місце


СЕКЦІЯ  історія  БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  історія
1.Глаз Іван Сергійович ( тема роботи "Жінка як особистість в українській історії",11 клас, науковий керівник Чернецьий І.Д. ) - ІІІ місце
2.Сидяга Ірина Ігорівна ( тема роботи "Відкриття гробниці Тутанхамона",11 клас, науковий керівник Чикало Н.Є. ) - ІІ місце
3.Стрілковська Христина Ігорівна ( тема роботи "Велика Русь та Великий Степ",11 клас, науковий керівник Мурмило Н.І. ) - І місце
4.Балик Ольга Богданівна ( тема роботи "Чотири хвилі української еміграції",11 клас, науковий керівник Мурмило Н.І ) - І місце
5.Славута Андрій Ярославович ( тема роботи "Битва під Збаражем",11 клас, науковий керівник Чикало Н.Є.  ) - І місце
6.Бойко Володимир Павлович ( тема роботи "Друга світова війна у спогадах",11 клас, науковий керівник Чикало Н.Є. ) - ІІІ місце

">

13:10
Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільської філії (смт. Великі Бірки) Терн. обл. від. МАН
СЕКЦІЯ  геології   БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  географія
1.Габ’ян Леонідія Петрівна (тема роботи "Мінеральні води Тернопільщини", 11 клас, науковий керівник Польчій В.М.) - І місце
2.Оборська Мар’яна Олегівна ( тема роботи «Видатні географи – дослідники Тернопільщини», 10 клас, науковий керівник Польчій В.М.) - І місце


СЕКЦІЯ  біології    БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  біологія
1.Гуцал Мар’яна Богданівна ( тема роботи "Шкідливі звички та здоров’я людини", 11 клас, науковий керівник Костанович Л.М. ) - І місце
2.Джуджук Марія Тарасівна ( тема роботи "Хвороби серцево-судинної системи", 11 клас, науковий керівник Костанович Л.М.) - ІІ місце
3.Стельмах Максим Олександрович (тема роботи "СНІД як пандемія ХХІ ст.", 11 клас, науковий керівник Костанович Л.М.)
- І місце

СЕКЦІЯ  української мови     БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  українська мова та література
1.Пащин Галина Борисівна ( тема роботи «Фрзеологія малої прози:функціонально-тематичний аспект», 11 клас, науковий керівник Радьо Л.Н.) - І місце
2.Струк Мар’яна Вікторівна ( тема роботи«Біблійні мотиви у світовій літературі», 11 клас,науковий керівник Венета Л.С.  )- ІІ місце
3.Мазур Ірина Володимирівна ( тема роьоти «Земля в долі людини» (за творами українських письменників), 11 клас, науковий керівник Радик Г.М.) - ІІ місце
4.Смоляк Олеся Анатоліївна ( тема роботи «Місце Олени Пчілки в українській поезії 70-90 рр. ХІХ ст.», 11 клас, науковий керівник Войтанович Н.Г.) - І місце
5.Горбонос Аделіна Сергіївна (тема роботи «Проблема формування особистості у педагогічній спадщині Г.С.Сковороди» , 11 клас, науковий кервник Войтанович Н.Г.)  - І місце

6.Малецька Тетяна Євгенівна ( тема роботи "Образ Івана Мазепи у світовій літератури", 11 клас, науковий керівник Ціцька М.М.)
- ІІІ місце

СЕКЦІЯ  математики      БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  математика
1.Луцик Зоряна Мирославівна (тема роботи "Рівняння з параметрами", 11 клас,  науковий керівник Підборочинська О.В.) - І місце
2.Писаренко Катерина Степанівна (тема роботи "Модуль у рівняннях і нерівностях", 11 клас, науковий керівник Підборочинська О.В.) - І місце
3.Савка Михайло Ігорович (тема роботи "Похідна та її застосування", 11 клас,науковий керівник Підборочинська О.В.) - ІІ місце


СЕКЦІЯ  фізика     БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  фізика
1.Гаврилюк Олександр Борисович ( тема роботи "Радіаційне забруднення", 11 клас, науковий керівник Плисюк Б.В.) - ІІ місце


СЕКЦІЯ  історія  БАЗОВА ДИСЦИПЛІНА  історія
1.Глаз Іван Сергійович ( тема роботи "Жінка як особистість в українській історії",11 клас, науковий керівник Чернецьий І.Д. ) - ІІІ місце
2.Сидяга Ірина Ігорівна ( тема роботи "Відкриття гробниці Тутанхамона",11 клас, науковий керівник Чикало Н.Є. ) - ІІ місце
3.Стрілковська Христина Ігорівна ( тема роботи "Велика Русь та Великий Степ",11 клас, науковий керівник Мурмило Н.І. ) - І місце
4.Балик Ольга Богданівна ( тема роботи "Чотири хвилі української еміграції",11 клас, науковий керівник Мурмило Н.І ) - І місце
5.Славута Андрій Ярославович ( тема роботи "Битва під Збаражем",11 клас, науковий керівник Чикало Н.Є.  ) - І місце
6.Бойко Володимир Павлович ( тема роботи "Друга світова війна у спогадах",11 клас, науковий керівник Чикало Н.Є. ) - ІІІ місце


>
Переглядів: 1241 | Додав: Mariya | Теги: етапу, (смт., філії, Великі, робіт, конкурсу-захисту, учнів-членів, науково-дослідницьких, результати, Тернопільської | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору