Середа, 23.08.2017, 20:39

Головна » 2011 » Грудень » 26 » Національний проект ВІДКРИТИЙ СВІТ
Шановні учні 7-класу, та вчителі які викладають уроки в цьому класі, з 11.01.12 по 31.03.12 наша школа прийматиме участь у пілотному проекті "Відкритий світ", уроки будуть проводитись з використанням  інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня.

Про Національний проект ВІДКРИТИЙ СВІТ

Назва проекту:  «Відкритий світ» – створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня.

Національний пріоритет "Нова якість життя" згідно з Указом Президента України від 08.09.2010 року № 895.

Суть проекту:  Створення національної освітньої інформаційної мережі.
Створення освітньої інфраструктури на основі бездротової мережі  4-го покоління.
Впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій  в систему управління освітніми установами.

Підвищення конкурентної спроможності країни.
Зайняття провідних позицій в світі за якістю надання освіти та досягнення комп'ютерної грамотності.

Економічна доцільність:
Впровадження ІКТ забезпечить темпи зростання економіки України (¾ доданої вартості забезпечуються за рахунок впровадження сучасних технологій).
Досягнення інформаційно-інноваційного прориву.
Елементи проекту окупні у формі державно-приватного партнерства з економічною рентабельністю.

Соціальний ефект:
Забезпечення рівної можливості доступу школярів до якісних навчальних програм незалежно від місця проживання.
Підвищення якісного освітнього рівня.
Створення платформи для  ефективного доступу населення до інформації та ІКТ.
Термін реалізації: 4 роки.

Загальний обсяг фінансування: Орієнтовно 5 млрд. грн.

Місія та стратегія

Створення національної освітньої інформаційної мережі:

Створення освітньої інфраструктури на основі безпровідної мережі  4-го покоління;

Стандартизація та уніфікація методик навчання та створення централізованої системи навчання та оцінки знань учнів (надання 1,5 млн. школярам нетбуків з пільговим підключенням до інтернету);

Інтеграція в європейську та світову системи освіти.

Вчителі прошу заповнити цю форму.
Електронні версії уроків для 7 класу:
Посилання_1: уроки
Посилання_2: уроки

Національний проект ВІДКРИТИЙ СВІТ

Про Національний проект ВІДКРИТИЙ СВІТ

Суть проекту:  Створення національної освітньої інформаційної мережі.

Економічна доцільність:
Досягнення інформаційно-інноваційного прориву.

Соціальний ефект:
Підвищення якісного освітнього рівня.
Створення платформи для  ефективного доступу населення до інформації та ІКТ.
Термін реалізації: 4 роки.

Загальний обсяг фінансування: Орієнтовно 5 млрд. грн.

Місія та стратегія

Створення національної освітньої інформаційної мережі:

Інтеграція в європейську та світову системи освіти.

Вчителі прошу заповнити цю форму.
Електронні версії уроків для 7 класу:
Посилання_1: уроки
Посилання_2: уроки

Переглядів: 423 | Додав: Oliver81 | Теги: Національний, проект, Відкритий, світ | Рейтинг: 0.0/0