Понеділок, 26.06.2017, 22:04

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

Головна » 2011 » Грудень » 6 » Дорогі захисники Вітчизни!
Дорогі захисники Вітчизни!

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних Сил України. Бажаю здоров’я, щастя Вам та Вашим рідним і близьким,  благополуччя та родинного затишку.

На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Дорогі захисники Вітчизни!

Переглядів: 428 | Додав: Oliver81 | Теги: Дорогі, захисники, Вітчизни! | Рейтинг: 0.0/0