Четвер, 27.07.2017, 03:31

Головна » 2011 » Травень » 20 » Карпати 2011
З 14 по 15 травня учні 10-А класу НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст..- гімназія ім..Степана Балея» побували в Карпатах разом з директором школи Польчієм В.М. та вчителем хімії Дячук Л.С. Ми подорожували по маршруту Яремче – Ворорхта – Буковель – с.Устеріки - Гора Писаний Камінь.

В Яремче ми відвідали водоспад «Жонка» - це чудове видовище,яке притягує до себе і не відпускає ні на хвилину. У Верховині ми бачили визначну пам’ятку гуцульської дерев’яної архітектури ХVII століття – церкву Різдва Богородиці(найбільша деревяна церква Європи). Буковель відкрив перед нами масштаби своєї величі. Незважаючи на те ,що Буковель найбільший і найсучасніший гірськолижний курорт в Україні, це і наймальовничіший куточок природи Карпат. Пунктом призначення для нас стало село Устеріки  зі своїм особливим колоритом, ми спостерігали надзвичайне явище природи  - злиття Білого та Чорного Черемошу. На північ від села є мальовничий Буковецький перевал, неподалік від якого розташована пам’ятка природи – скелі Писаний Камінь.

Хоча дорога була надзвичайно складною, ми всі отримали задоволення від поїздки, сподіваємось, що вона для нас була не останньою, адже так приємно відкривати для себе нові і нові куточки рідної землі, які існують на території нашої рідної країни.

Учениця 10 –А класу Балик Оля

Карпати 2011