Середа, 25.04.2018, 03:36

Вітаю Вас Гость | RSS Головна Реєстрація Вхід
Матеріалів за останній місяць не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Головна » 2009 » Вересень » 2 » Вітання Президента України з нагоди початку нового 2009/2010 навчального року та Дня знань

15:44
Вітання Президента України з нагоди початку нового 2009/2010 навчального року та Дня знань

Вітання Президента України з нагоди початку нового 2009/2010 навчального року та Дня знань

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року. Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу, і студентам-першокурсникам. Це - особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів.                                                                                                            

Вірю, що на цьому шляху кожний з вас зуміє розкрити свої здібності, таланти і чесноти, втілити мрії у життя. Переконаний, що ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння ви вміло застосуєте на благо української держави.

Слово глибокої шани адресую українським педагогам. Ваша професія вимагає особливого дару і покликання, великої відповідальності і віри. Від ваших зусиль залежить успіх розпочатих глибинних перетворень у сфері освіти і науки, подальше утвердження системи зовнішнього незалежного тестування, реалізація принципів Болонського процесу та входження України до єдиного європейського освітнього простору.

Закликаю молоде покоління шанувати батьків, учителів і наставників, вивчати українську мову, історію, культуру і традиції. Без національної гідності і пам'яті людина втрачає Богом дану індивідуальність та унікальність.                                                                                                   

Бажаю міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успішного навчання в ім'я процвітання України.

Віктор ЮЩЕНКО


>
Переглядів: 837 | Додав: Oliver81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору