Середа, 25.04.2018, 03:37

Тобі я вірність пронесу крізь все життя,
І з кожним роком хай міцніє друзів коло -
До тебе стежка не порине в забуття
   15 травня вся велика шкільна родина святкувала своє свято. Свято науки, свято інтелекту, свято мудрості, свято - День гімназії. Цей день був особливим. Його розпочали святковою лінійкою, після чого усі відвідали  молебен у церкві св.Параскеви.
   Урочиста академія знагоди свята була розпочата о 11.00 в актовому залі школи-гімназії. Де звучали слова привітання наших гостей: Болєщука В.М. - голови райдержадміністрації, Кубелко Г.І.- завідуючої методкабінету районного відділу освіти, Краковецької М.Я. - заступника начальника відділу освіти, Шимкова П. - голови обласної оргаізації "Просвіта", Костецького І.Б. - директора Великоберезовицької школи, а також поета, критика, колишнього учня - Гевка Ярослава.
   Після того як учні-гімназисти виконали свій гімн, вони розійшлися по секціях (філологічна, фізико-математична, природнича, суспільно-історична) ІІІ учнівської науково-практичної конференції. На даних секціях учні захищали свої наукові роботи над якими працювали впродовж року.
   Коли робота у секціях завершилась, то святкування продовжилося у актовому залі на конкурсно-розважальній програмі. Де гімназисти показували, що не тільки вміють здобувати перемогу у різних конкурсах і олімпіадах, але й вміють прекрасно відпочивати, розказувати гуморески, танцювати і грати на музичних інструментах.

День гімназії

Моя гімназія! Найперша школа