Середа, 28.06.2017, 20:39

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

Головна » 2009 » Травень » 13 » День Перемоги

Для юних - це вже давнина.
Минуло мирних 64 роки,
Як з нашої землі ненависна війна
Війна втікала полохливим кроком
 9 травня  усі учні школи- гімназії, вчителі та жителі  селища, залишивши усі свої буденні клопоти, вирішли згадати тих, кого немає з нами, хто загинув молодим, визволяючи наш рідний край від ворога. Швидко, мов весняні струмки, збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові люди. Але не старіє, не зникає пямять тих літ.Вона живе і в суворому муноменті і у спогадах бійця, хоча їх залишилось не багато. В нашому селищі їх памятають: Бариловський Я.Г., Козлов І.В., Романюк В.І., Гудзь І.С., Якимів Б.Д., Данніков П.Д., Писаренко С.Г., Щурова Л.В., Мамалига М.М. ">

День Перемоги

Для юних - це вже давнина.
Минуло мирних 64 роки,
Як з нашої землі ненависна війна