Неділя, 20.08.2017, 09:08

Головна » 2009 » Травень » 5 » День Цивільної Оборони

30 квітня в школі-гімназії відбувся день ЦО. Цього дня усі учасники навчально-виховного процесу набували  навиків поведінки в надзвичайних ситуаціях. У школі були присутні гості : інспектор районного відділу освіти Марчук П.П. та методист ОКІПО ТрохимчукВ.І. Впродовж дня відбулися такі заходи:
 - відкритий урок в 10-Б класі з ЦО на тему
«Індивідуальні засоби захисту» (вчитель Дутка А.П.);
- огляд формувань з ЦО, який був створений на основі педагогічного колективу (огляд провів начальник штабу - Бас О.О.);
-  учні 5-9 класів навчилися виготовляти ватно-марлеві пов'язки під керівництвом вчителя медицини Паперовської М.М.;
- евакуація учнів, вчителів та обслуговуючаго персоналу за сигналом Штабу ЦО;
- загальношкільна лінійка;
- конкурс стінгазет "Цивільна Оборона";
- виховний захід "Пам"ятаймо чорнобильський квітень";
- перегляд фільму "Чорнобиль"(5-9 класи);
- воєнізована естафета для учнів 10 - 11 класів.
День ЦО закінчився о 16.00 підведенням підсумків, де були названі переможці у конкурсі стінгазет, а також класи, які отримали перемогу у естафеті.

День Цивільної Оборони

- відкритий урок в 10-Б класі з ЦО на тему
«Індивідуальні засоби захисту» (вчитель Дутка А.П.);
- евакуація учнів, вчителів та обслуговуючаго персоналу за сигналом Штабу ЦО;
- загальношкільна лінійка;
- конкурс стінгазет "Цивільна Оборона";
- виховний захід "Пам"ятаймо чорнобильський квітень";
- перегляд фільму "Чорнобиль"(5-9 класи);
- воєнізована естафета для учнів 10 - 11 класів.

Переглядів: 1395 | Додав: Oliver81 | Рейтинг: 0.0/0