Неділя, 20.08.2017, 09:08

Головна » 2009 » Квітень » 28 » Еврика
Даний конкурс складався із 7 рівнів: розминка, практикум, оратор, коник, підказка, улюблений предмет та дуель. На даних рівнях діти використовували свої вміння, знання та навички. Боротьба була нелегкою, але на дуель потрапили тільки двоє - Барбарош Ольга і Мацелюх Юлія. Перемогу виборола у фіналі - Мацелюх Юлія.
Усі учасники отримали у подарунок словники і перепустку (по співбесіді) у гімназійний клас.

Інші фотокартки шукайте у фотоальбомі нашого сайту. ">

Еврика
В нашій школі-гімназії кожен клас має своє свято. В 4-Б класі на протязі року проводився навчальний конкурс "Еврика". 24 квітня відбувся фінал, у ньому брали участь переможці 4 попередніх ігор: Мацелюх Юлія, Стельмах Анастасія, Стеценко Володя і Барбарош Ольга, а також улюблениця дітей (найкращий коник) - Хом'як Оленка.

Інші фотокартки шукайте у фотоальбомі нашого сайту.

Переглядів: 745 | Додав: Laska_008 | Рейтинг: 0.0/0