Середа, 28.06.2017, 20:39

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

Головна » 2009 » Квітень » 27 » Великодній дзвін!

Кожна людина, якою б вона не була - зовсім юна чи вже в літах, шукає в своєму житті чогось особливого, того, щоб живило духовні сили.
Василь Симоненко радив своїм сучасникам: "В океані рідного народу відкривай духовні острови... Ті острови - то духовні скарби, витворені нашим народом протягом віків. У них - мудрість, сила і пам'ять народу". То ж давайте звертатись до духовних джерел наших предків, до обрядів, звичаїв. Давайте звертатись до своїх витоків, щоб не загубити тієї ниточки, яка зв'язує нас з минулими поколіннями, щоб очистити й освятити наші душі.
23 квітня 2009 року у школі-гімназії відбувся виховний захід "Великодній дзвін", який підготували учні 5-А класу під керівництвом педагога-організатора Івасечко Л.І. та вчителя музики Грицан Н.І. ">

Великодній дзвін!

Переглядів: 681 | Додав: Laska_008 | Рейтинг: 0.0/0