Вівторок, 12.12.2017, 01:41

Вітаю Вас Гость | RSS Головна Медалісти школи Реєстрація Вхід
Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Читати більше
Матеріалів за останній місяць не знайдено.
Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Читати більше
Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Читати більше
Районний семінар з образо

22 листопада відбувся районний семінар з образотворчого мистецтва.

Читати більше

Інформація про учнів школи, які закінчили школу з відзнаками:

Золота медаль

№ п/пр Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Навчальний рікМедаль
1 Гринишин Євгеній Васильович 5.01.1984 2000-2001 Золота медаль
2 Гулька Олена Володимирівна 11.07.1984 2000-2001 Золота медаль
3 Тіцька Лілія Павлівна 28.11.1984 2000-2001 Золота медаль
4 Балабан Юлія Михайлівна 19.06.1984 2000-2001 Золота медаль
5 Дячук Анна Анатоліївна 02.05.1985 2001-2002 Золота медаль
6 Корендій Вікторія Вікторівна 04.06.1985 2001-2002 Золота медаль
7 Канигін Віталій Анатолійович 23.06.1985 2001-2002 Золота медаль
8 Качковська Світлана Володимирівна 22.04.1986 2002-2003 Золота медаль
9 Костанович Юлія Вікторівна 01.08.1986 2002-2003 Золота медаль
10 Дубчак Андрій Іванович 22.03.1987 2003-2004 Золота медаль
11 Пархомчук Роман Ігорович 21.03.1987 2003-2004 Золота медаль
12 Вийванко Олеся Михайлівна 17.12.1987 2004-2005 Золота медаль
13 Дячук Анастасія Анотоліївна 5.01.1989 2004-2005 Золота медаль
14 Войтанович Ольга Юрівна 26.10.1988 2005-2006 Золота медаль
15 Геличак Олеся Миколаївна 05.09.1989 2005-2006 Золота медаль
16 Пилипів Евгенія Степанівна 06.03.1989 2005-2006 Золота медаль
17 П’ятківська Людмила Олегівна 29.11.1988 2005-2006 Золота медаль
18 Русенко Ірина Михайлівна 15.01.1989 2005-2006 Золота медаль
19 Юрів Катерина Юрівна 23.06.1989 2005-2006 Золота медаль
20 Демидась Любава Петрівна 28.09.1990 2006-2007 Золота медаль
21 Клачинська Ірина Володимирівна 16.03.1990 2006-2007 Золота медаль
22 Федьків Оксана Олексіївна 14.06.1990 2006-2007 Золота медаль
23 Ходань Оксана Володимирівна 11.09.1990 2006-2007 Золота медаль
24 Гордій Неля Романівна 17.06.1990 2007-2008 Золота медаль
25 Мацелюх Ольга Андріївна 09.06.1990 2007-2008 Золота медаль
26 Николин Олена Вікторівна 25.10.1990 2007-2008 Золота медаль
27 Касіян Ірина Богданівна 18.05.1991 2007-2008 Золота медаль
28 Луцик Марія14.03.1992
2008-2009
Золота медаль
29
Новосад Антоніна Миколаївна
30.01.1993
2009-2010
Золота медаль
30
Омельницька Ольга Юріївна
25.05.1993
2009-2010 Золота медаль
31
Логін Ірина
******
2010-2011 Золота медаль
32
Демчук Тетяна
******
2010-2011 Золота медаль
30
Костанович Роман
******
2010-2011 Золота медаль
33
Головчинська Юля
******
2010-2011 Золота медаль
34
Пащин Галина Борисівна
26.06.1995
2011-2012 Золота медаль
35
Стельмах Максим
******
2011-2012 Золота медаль
36
Писаренко Катерина
******
2011-2012 Золота медаль
37
Смоляк Олеся
******
2011-2012 Золота медаль
38
Луцик Зор'яна
******
2011-2012 Золота медаль
39
Габ'ян Леонідія
******
2011-2012 Золота медаль
40
Гуцал Мар'яна
******
2011-2012 Золота медаль

Срібна медаль

№ п/пр Прізвище, ім’я, по-батькові Рік народження Навчальний рік Медаль
1 Сас Володимир Васильович 27.05.1983 1999-2000 Срібна медаль
2 Гулько Лілія Олегівна 9.08.1984 2000-2001 Срібна медаль
3 Репак Микола Миколайович 10.04.1984 2000-2001 Срібна медаль
4 Мацелюх Надія Володимирівна 14.09.1984 2000-2001 Срібна медаль
5 Слиш Галина Володимирівна 17.04.1984 2000-2001 Срібна медаль
6 Балабан Ірина Павлівна 01.05.1985 2001-2002 Срібна медаль
7 Конотопський Борис Ігорович 13.10.1987 2003-2004 Срібна медаль
8 Синюк Тетяна Андріївна 29.10.1987 2004-2005 Срібна медаль
9 Береза Андрій Михайлович 12.12.1987 2004-2005 Срібна медаль
10 Бугір Оксана Богданівна 11.04.1987 2004-2005 Срібна медаль
11 Думанська Тетяна Ігорівна 03.09.1990 2006-2007 Срібна медаль
12 Лиса Ірина Євгенівна 13.03.1990 2006-2007 Срібна медаль
13 Бод зян Ростислав Андрійович 23.05.1991 2007-2008 Срібна медаль
14
Николин Ярина Вікторівна
04.07.1992
2008-2009
Срібна медаль
15
Хомяк Олег Сергійович
18.07.1992
2008-2009 Срібна медаль
16
Струс Соломія
******
2010-2011 Срібна медаль
17
Ухман Ірина
******
2010-2011 Срібна медаль
Вгору