Середа, 25.04.2018, 03:52

Вітаю Вас Гость | RSS Головна Каталог сайтов Реєстрація Вхід
Матеріалів за останній місяць не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Головна » Каталог сайтів » Навчання » Електронні бібліотеки

Електронна бібліотека RoyalLib
http://royallib.ru/ 08.07.2012, 13:39
На нашому сайті представлені книги для безкоштовного скачування в 5 електронних форматах: DOC, RTF, FB2, HTML, TXT.
Для зручності користування бібліотекою, є «читальний зал», Ви можете читати книги прямо на сайті, не завантажуючи до себе на комп'ютер. Читалка дозволяє настроїти формат книги "під себе", - вибрати тип, розмір, колір шрифту, колір фону, довжину рядка.
Функція закладки. Сторінку, на якій Ви перериваєте читання, можете зберегти і при наступному відвідуванні сайту продовжити читання, не втрачаючи часу на її пошук. Всі збережені книги будуть відображатися в блоці "Ваші закладки", який з'явиться в лівій частині сайту.

Для пошуку цікавить літератури рекомендуємо користуватися пошуковиком по сайту, розташованим у верхній лівій частині сторінки. Це самий простий і ефективний спосіб знайти шукане: книгу, автора, серію книг. Якщо ж цікавлять книги певного жанру, відвідайте цю сторінку.

Якщо Ви точно не впевнені що хочете почитати, скористайтеся навігацією по першій букві прізвища автора, назви книги, серії книг, розташованої у верхній частині кожної сторінки сайту, або подивіться відгуки про книжки, опубліковані читачами бібліотеки, можливо, ви знайдете для себе щось цікаве.
Переходів: 145 | Додав: Oliver81 | Рейтинг: 0.0/0
Вгору